Izabela S.
Bardzo wygodna forma "karty płatniczej", a przy okazji nowoczesna ozdoba. Polecam każdemu.
Tanja Z.
Funktioniert einwandfrei
Heidrun L.
Mit dem Ring zu bezahlen, ist total unkompliziert, er kann überall eingesetzt werden und man braucht beim bezahlen nichts aus der Tasche zu holen
Elvira D.
Ein toller Ring funktioniert super.
Anna G.
Super polecam świetny gadżet.
Susanne S.
Ich bin total begeistert, klasse Erfahrung, wie einfach es geht
Zita W.
Leider hatte ich Probleme beim Einrichten.Es lag wahrscheinlich an meiner Kreditkarte.
Habe den Ring zurück gesandt er zeigt nach kurzer Zeit Abnutzungsspuren obwohl ich drei Wochen im Urlaub war und nicht gearbeitet habe.Sonst mache ich ganz normale Hausarbeit .
Meine Freundinnen die den Ring schon länger haben könnten es gar nicht glauben. Ich hoffe es ist eine Ausnahme
Und freue mich auf den Ersatz.
Evelyn G.
Finde meinen Pagoring richtig cool! Funktioniert super und ist immer wieder ein „Hingucker“ an der Kasse
Beata Ż.
Super się sprawdza, bardzo wygodna forma płatności.
Anna G.
Obrączka jest piękna, bardzo wygodna, lekka, dopasowana do moich potrzeb.
Możliwość podpięcia jej do różnych kart jest ekstra.
Krzysztof Piotr M.
Świetny produkt, bardzo wygodna forma realizowania transakcji płatniczych. Dodatkowo pierścień traktuje jako jeszcze jeden element biżuterii. Polecam!!!
Petra K.
Habe ich schon erzählt. Kenne Ring, ist mein zweiter rosa. Der neue hat graue Schatten, was mich etwas enttäuscht hat. Er glänzt wie gewohnt und funktioniert einwandfrei frei.
Doris B.
Super pratique assez facile à configurer. J'adore!!!!
Andrea L.
Nach einigen Anlaufschwierigkeiten beim einrichten, da es ein zweiter Ring war, hat es letztendlich geklappt. Bin sehr zufrieden.
Das händling ist einfach und hat es immer dabei.
Leoni N.
Der Ring ist so schön
Marie K.
It is really amazing to use this kind of payment ring. No need to charge or needs any android just like a normal ring that you wear in your everyday life. I love it. I actually bought it for me and for my friend...I love the concept of Pagopace.
Iwona M.
Bardzo wygodna forma płatności przy tym estetyczna.
Niestety ścierają się brzegi i widać rysy.
Koller J.
sitzt perfekt und das bezahlen funktioniert super...
ANNA S.
Jestem zadowol9na,działa
Janin S.
Liebes PagoPaceTeam,
es lief wie gewohnt reibungslos, unkompliziert, zügig und wundervoll einfach.
Ich liebe Eure Ringe!
Meine PagoFamilie ist fast vollständig:
-Black Rough
-Pearl White
-Ocean Blue
-Sunshine Diamond (76)
-Pink Rose
-& den dunklen Pago Woods.
…schon auf dem Wunschzettel:
8er Black Diamond☺️
Allerdings passt mein Black Rough nicht so richtig (*unbedingt den GrößenTestRing wie empfohlen 24h tragen. Auch bei Ungeduld ). Den wollt ich unbedingt auch noch mal in 8 kaufen.
Mal sehen, welcher es zuerst sein wird
Ich mag vor Allem Eure Geschichte und finds toll, schon so lange bei Euch zu sein.
Liebste Grüße und ein tolles Jahr 2026
Eure Janin✨
Barbara K.
Jest super!!!!!!
Marcin S.
Kolor troszkę jakby inny niż na zdjęciu
Anita M.
Robi wrażenie na innych, bardzo wygodna w użyciu
wieslawa r.
Bardzo wygodny sposób płatności i ładnie wygląda
Viktoriia S.
Bardzo ładna obrączka. Dobrze działa
Izabella K.
Super sprawa. Bardzo wygodny i przydatny gadżet. Polecam wszystkim
Agnieszka C.
Obrączka jest cudowna
Iwona Z.
Jestem bardzo zadowolona z produktu.
Obrączka jest bardzo wygodna, ładnie wygląda na palcu, a przede wszystkim jest bardzo praktyczna. Nie muszę szukać karty żeby zrealizować płatności bo obrączkę zawsze mam na wierzchu. Polecam
Edyta P.
bardzo wygodna, praktyczna, wyglada jak biżuteria
Joanna B.
Wszystko w porządku :)
Magdalena K.
Super wygodne, wzbudza mega zainteresowanie i podziw!!!
Katarzyna S.
Na razie próbuję.Za wcześnie na ocenę.
Ramiro Q.
Wir haben schon einige Produkte gekauft und wurden nie enttäuscht.
Perfekte Abwicklung und einfaches Einrichten der Bezahlfunktion.
Super Kundenservice !!!
Małgorzata K.
ładna, dobrze wygląda na dłoni, bardzo przydatka przy szybkich małych płatnościach (np. za bilety, kanapki)
Jolanta P.
Bardzo wygodny sposób płacenia. Dodatkowo ładnie wygląda na palcu.
Edyta K.
Wzięłabym węższa jesli jeszcze raz bym sie decydowała na zakup,natomiast jestem bardzo zadowolona i wogole jej nie ściągam.
Magdalena G.
Uwielbiam płacić moja obrączką i dodatkowo wzbudzać zainteresowanie podczas zakupów
Ewelina S.
Nie ma problemów z platnosciam8 ,bardzo praktyczny...polecam
Halina G.
Wygląda dobrze , działa ,
ale mam wrażenie , że nie ze wszystkimi terminami współpracuje.
Muszę na to zwrócić uwagę.
Poza tym jest ok.
Elzbieta Z.
oooooooooooooooooooooooooooooookiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Katarzyna M.
Bardzo wygodny sposób płatności.
Agnieszka U.
Przepiękna obrączka jako biżuteria i mega gadżet do płacenia. Wywołuje nieoczekiwane reakcje zachwytu i niedowierzania, że obrączka można płacić
Joanna M.
Polecam zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Płatności obrączką robią wrażenie
Justyna R.
Dla mnie petarda. Płatność za zakupy bardzo łatwa i przyjemna. Niesamowita wygoda. Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia sie nad zakupem to mogę podpowiedzieć że warto na 100 %.
Serdecznie polecam.
Katarzyna K.
Jest bardzo ładna, ładnie wygląda na dłoni, przy płatnściach też się sprawdza
Dominika I.
Obrączka jest naprawdę śliczna jest lekka a przy tym bardzo trwała nie trzeba martwić się że jak zachaczysz czy uderzysz to pęknie czy się zarysuje ponieważ jest odporna na to kolor pudrowy róż jest poprostu idealny dla każdej kobiety
Ewa N.
Super sprawa jak narazie bez problemu wszystko działa.
Natalia K.
Praktyczna, wygodna, piękna
Nadja F.
Also ich genieße es, damit zu bezahlen. Ich würde es nicht missen wollen. Ich hab schon so oft mein Portemonnaie verloren Das kann jetzt nicht mehr passieren, weil es zu Hause liegt
Agnieszka S.
Wygoda i fajny gadżet
Simone D.
Es ist eine riesen Erleichterung im Alltag, ich muss kein Portmonee kein Handy nix mitnehmen und bin immer flexibel, wenn ich mal schnell etwas bezahlen muss.
Anita M.
Świetnie placi się przy kasie bez problemu..Ładne wykonanie .Działa do dnia dzisiejszego. Bardzo szybko dostarczona przesyłka.
Katarzyna Z.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu gdyż nie tylko jest wygodny ale także estetyczny na co zwracam uwagę:)
Beata T.
Jest wygodny i dobrze się płaci .Tylko w przenośnych urządzeniach zdarzyło się dwa razy że musiałam wyjąć kartę .
Katarzyna J.
Pierścień płatniczy ładny, funkcjonalny, wygodny.
Magdalena G.
Bisher alles super
Agnieszka O.
Genialny produkt
Monika S.
Płacę tylko obrączką
Karolina B.
Super produkt .Nie muszę myśleć o karcie czy telefonie , zwijam pięść i płace szybko i wygodnie . Rozmiar idealny i pięknie wygląda na palcu, odporny na zarysowania i obtłuczenia to mnie mega miło zaskoczyło .POLECAM ❤️
Agnieszka L.
Trochę za gruba obrączka, a poza tym jest ok
Katarzyna M.
Obrączka jest super. Ułatwia zakupy a co najważniejsze pięknie wygląda. Polecam
Ewa K.
Przydatny gadżet. Zawsze w pobliżu , nie trzeba tracić czasu na szukanie telefonu czy karty płatniczej w torebce . Polecam w 100%
Kamila B.
Bardzo wygodna forma płatności. Niestety nie zawsze dziala
Ewa S.
Świetna, piękna i wygodna
Anna K.
Świetny produkt . Ułatwia życie , nie trzeba szukać karty płatniczej w torebce ;)
Agata B.
Świetna sprawa. Wygodne i nie zajmuje miejsca. Czasem nie odczytuje od razu, natomiast można ściągnąć i przyłożyć do czytnika w całości.
Grażyna J.
Bardzo ładnie się prezentuje na dłoni, ale przede wszystkim jest super wygodna w użytkowaniu. Już co raz rzadziej używam do płacenia telefonu. Robiła duże wrażenie za granicą. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim!
Anna S.
Obrączka płatnicza leży idealnie nawet jako biżuteria a do tego jest cudownym i 100% ułatwiającym środkiem płatniczym, zwłaszcza kobietom. Całkowicie znika problem poszukiwań innych środków płatniczych w damskiej torebce.
DOROTA J.
Gustowne wykonanie łatwość instalacji i w korzystaniu.
Anja K.
Mein liebstes Spielzeug, bin happy, es mir gegönnt zu haben
Gabi L.
Schöne optik aber leider geht er nicht überall.das stresst weil man doch die karte rauskramen muß.
Aber wo er funktioniert ist er super
Dorota M.
Piękna i praktyczna!
Paulina S.
Bardzo polecam! Jest super
Serpil M.
Ich bin megaaaa begeistert von meinem Ring ❤️
Puppenbändiger M.
Wie immer schnelle Lieferung (nicht unser erster Ring) und auch die Kommunikation bzw. die Fragen im Vorfeld wurden schnell und ausführlich beantwortet.
Teresa P.
Rewelacyjny i polecam każdemu bezpieczny i wygodny.
Małgorzata S.
Sprawdza się w 100%
Magdalena J.
Uwielbiam ją. Nie wychodzę bez niej z domu. I tak, noszę na kciuku i generalnie nie mam problemu z płaceniem
Przy płatności wzbudza zainteresowanie innych i pytania :"A jak Pani to zrobiła?"
Małgorzata R.
Fajne rozwiązanie
Renata S.
Einfach und bequem, praktisch
Edyta T.
Bardzo mi się podoba
Tomasz G.
Bardzo wygodna. Lepsza niż karta. Masz ja zawsze przy sobie nawet na basenie.
Małgorzata P.
Przez pomyłkę podpięłam obrączkę nie do tej co chciałam karty. Ani za pomocą aplikacji bankowej ani aplikacji producenta nie mogę jej odpiąć od karty.
Iwona T.
obraczka dziala w wiekszosci terminali
Eric B.
Einfach ein schöner Ring mit der kleinen Extrafunktion. Ich benutzt kaum noch meine echte Kreditkarte im Alltag, nur wenn's mal nicht mit meinem Pago geht.